Leziz ve Sağlıklı Erken Hasat Zeytinyağları ve Fiyatları - Olivesa - Doğal, Naturel ve Sızma Zeytinyağı Ürünleri
Erken Hasat Zeytinyağı

Erken Hasat Zeytinyağı Lezzeti

Sızma zeytinyağlarının aksine erken hasat edilerek yağı çıkarılan yeşil zeytinlerden elde edilen yağdır. Olgunlaşmasını tamamlama evresinde bulunan zeytinlerden elde edilen zeytinyağı, sızma zeytinyağına göre buruk tatlıdır. Son zamanlarda tadıyla ve yemeklere kattığı lezzetle popüler zeytinyağı ürünleri arasına gi...

Erken Hasat Zeytinyağı Lezzeti

Sızma zeytinyağlarının aksine erken hasat edilerek yağı çıkarılan yeşil zeytinlerden elde edilen yağdır. Olgunlaşmasını tamamlama evresinde bulunan zeytinlerden elde edilen zeytinyağı, sızma zeytinyağına göre buruk tatlıdır. Son zamanlarda tadıyla ve yemeklere kattığı lezzetle popüler zeytinyağı ürünleri arasına girmektedir.

Erken hasattan gelen zenginlik

Zeytinyağı içerisindeki minerallerden dolayı daha sağlıklıdır. Rafine edilmiş bulunan yağlar gibi kalbe veya damarlara zarar vermez. Doğal yöntemlerle üretimi yapılarak piyasaya sürülür. Bundan dolayı küçük büyük demeden herkesçe rahatlıkla tüketilebilir. Her türlü yemekte ve kahvaltılarda tüketilebilecek sağlıklı temel gıda ürünüdür.

Olivesa erken hasat ürünleri

Olivesa, erken hasat zeytinyağı ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Sofralarınızda erken hasat zeytinyağı ürünlerinin eşsiz lezzetine Olivesa imkanlarıyla kavuşabilirsiniz. Arzunuza göre bir litrelik, bir buçuk ve beş litrelik erkan hasat zeytinyağı ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı, kaliteli, doğal ve lezzetli zeytinyağlarıyla daha sağlıklı bir beslenme tarzına kavuşun!

Daha fazla

Erken Hasat Zeytinyağı 4 ürün var.

4 öğeden 1 - 4 arası gösteriliyor
4 öğeden 1 - 4 arası gösteriliyor