Doğadan Soğuk Sıkım Zeytinyağı Ürünleri - Olivesa - Doğal, Naturel ve Sızma Zeytinyağı Ürünleri
Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Normal zeytinyağı üretiminden farklı sıcaklık değerlerinde sıkım yapılarak elde edilen zeytinyağı türüdür. Kalitesine diğer zeytinyağı ürünlerine göre çok daha iyidir. İçerisindeki mineral ve faydalı maddeler bakımından daha zengindir. Soğuk sıkım zeytinyağı hasat zamanı gelmiş ve olgunlaşmış zeytinler üzerinde işlem yapıl...

Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Normal zeytinyağı üretiminden farklı sıcaklık değerlerinde sıkım yapılarak elde edilen zeytinyağı türüdür. Kalitesine diğer zeytinyağı ürünlerine göre çok daha iyidir. İçerisindeki mineral ve faydalı maddeler bakımından daha zengindir. Soğuk sıkım zeytinyağı hasat zamanı gelmiş ve olgunlaşmış zeytinler üzerinde işlem yapılarak elde edilir. Doğal yöntemler kullanılır. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir yöntem üretim esnasında kullanılmaz.

Olivesa ile lezzetli soğuk sıkım zeytinyağı

Soğuk sıkım zeytinyağı ürünleri diğer zeytinyağı ürünlerine göre lezzetlidir. Ancak çok fazla bir fark olduğunu söylemek zordur. Soğuk sıkım zeytinyağı gurme ürünleri içerisinde popülerleşmeye başlamıştır.

Olivesa, doğal tarım yöntemlerini kullanarak müşterileri için en iyi zeytinyağlarını üretmektedir. Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli zeytinyağları Balıkesir zeytin bahçelerinden elde edilen benzersiz hasatla gerçekleşmektedir. Soğuk sıkım yöntemi kullanılarak, daha zengin içeriğe sahip zeytinyağları müşterilere sunulmaktadır.

Daha fazla

Soğuk Sıkım Zeytinyağı 4 ürün var.

4 öğeden 1 - 4 arası gösteriliyor
4 öğeden 1 - 4 arası gösteriliyor